Регенерація акумулятора в гібридному автомобілі Краків. Regeneracja baterii hybrydowych Lexus, cервіс гібридних автомобілів Toyota. Kraków. Регенерації гибридних авто Краків. Skup Baterii HEV.

ZADOWOLENIE KLIENTÓW   |   KORZYSTNE CENY   |   PROFESJONALIZM


regenecja baterii hybrydowej

Dlaczego regeneracja baterii to najlepszy wybór?

  • Wymianę uszkodzonych elementów baterii
  • Balansowanie napięciowe
  • Komputerową diagnostykę i kasowanie błędów
  • Serwis wysyłkowy
  • Możliwość montażu – Kraków i okolice
  • Możliwość podmiany baterii „od ręki”
  • Sprzedaż baterii po procesie regeneracji

Pełna regeneracja baterii do samochodów hybrydowych to nasz główny konik, jednak zajmujemy się także skupowaniem baterii (HEV).


Hybrid Hero
– jako jedna z przodujących firm na rynku, stawiająca na nowoczesne technologie w motoryzacji, pragnie aktywnie uczestniczyć w rozwoju w tym kierunku. Właśnie dlatego w wielu swoim serwisie oferuje diagnozę i naprawę baterii do pojazdów elektrycznych i hybrydowych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak z dnia na dzień zmienia się technologia i rosną wymagania konsumentów. Auta hybrydowe i elektryczne już wnet nie będą stanowiły wyjątków od reguły, lecz pochłoną rynek samochodowy w zupełności. Ludzie bardziej świadomi swojego wyboru, żądni komfortu, wygody i ekologicznej jazdy, sami będą wybierać pojazdy hybrydowe.

Nasz zespół codziennie dba o to, aby każdy z Nich wyjechał z naszego salonu w pełni zadowolony i z dodatkową dawką wiedzy, jak dbać o baterię do swojego auta.

Myśląc nad zakupem hybrydowego lub elektrycznego auta, wielu kierowców analizuje nie tylko koszty zakupu i eksploatacji, ale też ewentualność naprawy usterek. Nasz warsztat posiada odpowiednie zaplecze do przeprowadzenia diagnostyki i napraw baterii, a co najważniejsze, zatrudnieni są u nas odpowiednio wykwalifikowani pracownicy. Autoryzowany warsztat oferuje przeprowadzenie także regularnych przeglądów. Naszym celem jest zagwarantowanie jak najlepszej dostępności usług naszych w Krakowie, ale także poza nim. Oczywiście do swojej siedziby zapraszamy Klientów z całego kraju.

Zawsze doradzimy najlepsze rozwiązanie indywidualnie dla każdego naszego Klienta!

Nie wierzysz? Sprawdź sam!


KONTAKT

Jeśli w Twoim samochodzie się komunikat „Check Hybrid System” lub zauważyłeś wyraźny spadek wydajności baterii – to znak, że powinieneś skontaktować się z Hybrid Hero. Szczerze odradzamy długotrwałą jazdę z komunikatem o błędzie lub jego kasowanie bez dokładnej analizy przyczyny. Może to spowodować nieodwracalne uszkodzenie baterii lub pozostałych elementów instalacji HV.

Staramy się być cały czas na bieżąco z panującymi nowinkami ze świata aut hybrydowych i szkolimy naszych pracowników według aktualnych standardów, aby żaden problem nie stanowił dla nich wyzwań. Wiedza i doświadczenie to filary wyników naszej firmy, która jest jedną z wiodących na mapie Krakowa.

Jeżeli masz jakikolwiek problem ze swoim autem hybrydowym, to nie czekaj, aż będzie za późno. Zapraszamy do kontaktu lub osobistej wizyty w naszym salonie. Hybrid Hero zadba o wszystkich Klientów i Ich baterie!

Regeneracja baterii hybrydowych to nasza specjalność!

Hybrid Hero to firma znana przede wszystkim jako serwis baterii hybrydowych. Diagnostyka i serwis baterii do hybryd (Toyota, Lexus, Peugeot, Citroen) wymagają specjalistycznej wiedzy oraz doświadczenia. Stąd jako jedna z nielicznych firm posiadamy certyfikaty potwierdzające stosowne kompetencje w takich obszarach, jak przegląd, naprawa i regeneracja baterii hybrydowych.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak wielu przyjemności dostarcza jazda samochodem z napędem hybrydowym. Posiadanie takiego pojazdu w połączeniu ze świadomością troski o środowisko pozwala czuć się wyjątkowo i komfortowo.

Nie pozwól, aby awaria baterii Ci to popsuła. Hybrid Hero to nowoczesna firma, której celem jest dostarczanie właścicielom samochodów hybrydowych fachowej pomocy w przystępnej cenie.

WhatsApp
Messenger
Email
Phone
Messenger
WhatsApp
Phone
Email