O nas

Hybrid Hero to nowoczesna firma, której głównym celem jest odpowiednie zadbanie o baterie w Waszych samochodach hybrydowych. Stawiamy sobie za priorytet profesjonalną obsługę naszych Klientów w bardzo korzystnej cenie. Od telefonicznej konsultacji, doradztwa, poprzez analizę
w warsztacie i przegląd aż po naprawę.

Zajmujemy się profesjonalną obsługą baterii trakcyjnych w samochodach hybrydowych. Posiadamy niezbędną wiedzę, długoletnie doświadczenie oraz wysokiej klasy sprzęt, aby zapewnić usługi na najwyższym poziomie i sprostać wyzwaniom, jakie są nam zlecane.

Jeśli w Twoim samochodzie wystąpił problem z baterią, pojawił się komunikat „Check Hybrid System” lub zauważyłeś wyraźny spadek jej wydajności – to znak, że powinieneś skontaktować się z Hybrid Hero. Nie ryzykuj! Długotrwałe ignorowanie tego komunikatu może prowadzić do trwałego uszkodzenia baterii hybrydowej. Aby w pełni cieszyć się i korzystać z zakupionego auta hybrydowego oraz komfortu jazdy, należy odpowiednio zadbać o taki sprzęt.
W zamian będziemy mogli długo korzystać z udogodnień oraz dbać w pewnym stopniu o środowisko.
Nic nie jest dla nas tak istotne jak zadowolenie i zaufanie Klientów. Dlatego na bieżąco szkolimy nasz personel, aby w pełni mógł sprostać ich wymaganiom, a także, żeby żadne nowinki techniczne nie były im obce. Stawiamy na profesjonalizm w pełnym wydaniu.

Certyfikacja:

WhatsApp
Messenger
Email
Phone
Messenger
WhatsApp
Phone
Email