O firmie

Hybrid Hero to nowoczesna firma, której głównym celem jest odpowiednie zadbanie o Wasze samochody hybrydowe.  Stawiamy sobie za priorytet profesjonalną obsługę naszych klientów, kompleksowe usługi dla ich hybryd, a to wszystko w jak najkorzystniejszej cenie.

Zajmujemy się profesjonalną obsługą baterii trakcyjnych w samochodach hybrydowych, ale też wszelakie inne usterki w pojeździe elektrycznym nie są dla nas zagadką. Posiadamy niezbędną wiedzę, długoletnie doświadczenie oraz  wysokiej klasy sprzęt, aby zapewnić usługi na najwyższym poziomie i sprostać wyzwaniom, jakie są nam zlecane.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, doradzając najlepsze rozwiązanie w danej sytuacji. Od telefonicznej konsultacji, doradztwa, poprzez analizę w warsztacie, przegląd i ewentualną naprawę, jeżeli jest potrzeba naprawy baterii hybrydowych.

Jeśli w Twoim samochodzie wystąpił problem z baterią, pojawił się komunikat „Check Hybrid System” lub zauważyłeś wyraźny spadek jej wydajności – to znak, że powinieneś skontaktować się z Hybrid Hero. Nie ryzykuj! Długotrwałe ignorowanie tego komunikatu może prowadzić do trwałego uszkodzenia baterii hybrydowej. Aby w pełni cieszyć się i korzystać z zakupionego auta hybrydowego oraz komfortu jazdy, należy odpowiednio zadbać o taki sprzęt. W zamian będziemy mogli długo korzystać z udogodnień oraz dbać w pewnym stopniu o środowisko.

Nic nie jest dla nas tak istotne jak zadowoleni klienci. Dlatego na bieżąco szkolimy nasz personel, aby w pełni mógł sprostać ich wymaganiom, a także, żeby żadne nowinki techniczne nie były im obce. Stawiamy na profesjonalizm w pełnym wydaniu. Dlatego, jeżeli tylko pojawi się u Ciebie kontrolka ostrzegawcza, to oznaka dla dwóch spraw. Pierwsza jest taka, że coś jest nie tak w Twoim aucie. Druga, że zdecydowanie powinieneś skontaktować się z Hybrid Hero!

Naszą siedzibą jest głównie miasto Kraków, jednak jesteśmy otwarci na całe południe Polski. Działamy mobilne, i w miarę naszych możliwości staramy się dotrzeć do klienta w różnych lokalizacjach. Bardzo często mamy też zaszczyt gościć w Krakowie ludzi z całej Polski. Pokazuje nam to, że fachowo wykonujemy swoją pracę i posiadamy zaufanych klientów, którym niestraszne kilometry, aby do nas zawitać.

Certyfikacja:

pl_PLPolski