Regeneracja baterii Toyora Corolla

Regeneracja toyota corolla

To niesamowite, ale Toyota Corolla jest produkowana od 1966 roku, czyli od ponad 50 lat! Model ten nie tylko przetrwał 12 generacji, czyli odsłon, ale też cieszy się niesłabnącą popularnością wśród kierowców, ale też cieszy się nigdy niemalejącym popytem. Interesuje Cię regeneracja baterii toyota corolla w hybrydzie lub chcesz po prostu przeczytać więcej nt. tego modelu? Czytaj dalej.

Regeneracja baterii hybrydowych Kraków

Profesjonalna naprawa baterii

Toyota Corolla

Toyota Corolla – hybrydowa legenda na polskich drogach

Stanem na 2022 rok Toyota sprzedała 50 milionów (!) aut tego modelu, a co 40 sekund sprzedawana jest jedna nowa Toyota Corolla. Toyota Corolla jest produkowana w 15 krajach i sprzedawana w 150 krajach na wszystkich kontynentach. To nie przypadek, że Toyota Corolla dwukrotnie (!) trafiła do Księgi Rekordów Guinnessa jako najlepiej sprzedający się (i najlepiej kupowany) model na świecie.

Rewelacyjne auto o rewelacyjnych osiągach i w rewelacyjnej cenie – czego chcieć więcej? Mocy hybrydy! I właśnie biała toyota w hybrydzie stała się symbolem polskiej taksówki. W podstawowej kompletacji kosztuje grosze, pali mało, a potrafi dużo. Niezawodny samochód, którym jest toyota corolla, wymaga tylko jednego – by dbać o baterię HEV. Zalecamy kontakt z mobilnymi specjalistami HYBRID-HERO, aby poznać stan baterii w toyocie corolli. Regeneracja powinna odbywać się co pięć lat lub po 100.000 km przebiegu, choć lepiej to robić nieco częściej, by komunikat „check hybrid system” w toyota corolla nigdy nie zaskoczył.

Serwis baterii hybrydowych HYBRID-HERO to miejsce, gdzie oferowana jest profesjonalna diagnostyka i regeneracja/naprawa baterii w toyocie corolli. Sprawdź naszą ofertę i ciesz się z jazdy!

Nasza siedziba

Newsletter

Jedna z przodujących firm na rynku, stawiająca na nowoczesne technologie w motoryzacji.  Promocje i zniżki na usługi ? Tylko dla subskrybentów! 

WhatsApp
Messenger
Email
Phone
Messenger
WhatsApp
Phone
Email