Skup baterii do samochodów hybrydowych

Jeśli w Twoim garażu zalega zużyta bateria auta hybrydowego, musisz wiedzieć, że powinna zostać oddana do odpowiedniego punktu skupu. W naszym salonie Hybrid Hero zadbamy o bezproblemowy i bezpieczny odbiór baterii. Skupujemy baterie z 2016 roku i nowsze.

Oddanie niepotrzebnej, zużytej baterii to rozwiązanie ekologiczne, gdyż później jest poddawana recyklingowi. Rozmontowanie i segregacja części pozwala na ponowne wykorzystanie poszczególnych elementów lub ich przerobienie. Oddając baterię do auta hybrydowego, otrzymujesz pieniądze, jak i zyskujesz dodatkowe miejsce w swoim garażu.

Prowadzimy skup baterii do hybryd HEV Toyota i Lexus, ale także Citroen oraz Peugeot. W przypadku chęci oddania do skupu baterii do samochodowych innych marek, prosimy o wcześniejszą konsultację w naszym salonie bądź kontakt pod numerem telefonu: 577 804 277

Dlaczego warto wybrać nasz skup akumulatorów hybrydowych?

 
Obsługujemy cały kraj, ze szczególnym uwzględnieniem takich miast jak Poznań, Wrocław, Katowice, Kraków, Łódź i Warszawa. Jeśli interesuje Cię sprzedaż częściowo zużytej baterii i chcesz poznać szczegóły, odwiedź naszą dedykowaną stronę: Skup akumulatorów do hybrydy HEV.

 

 

WhatsApp
Messenger
Email
Phone
Messenger
WhatsApp
Phone
Email