Regeneracja baterii Toyota CH-R

Toyota CH-R – samochód osobowy typu kompaktowy crossover produkowany przez japoński koncern Toyota od 2016 roku w tureckich oraz japońskich zakładach marki.

Toyota CH-R

Pomysł producenta na stworzenie własnej odpowiedzi na Nissana Qashqaia po raz pierwszy zobrazował prototyp C-HR zaprezentowany w 2014 roku w Paryżu. Toyota szybko ogłosiła plany wdrożenia produkcyjnej wersji z racji dostrzegania ogromnego potencjału w segmencie kompaktowych crossoverów. Za uzupełnieniem gamy samochodem o takim nadwoziu przemawiało także istnienie luki, jaka powstała po tym, jak czwarta generacja modelu RAV4 przez wymiary awansowała do segmentu SUV-ów klasy średniej. Drugi koncepcyjny model zadebiutował w 2015 roku na targach we Frankfurcie. W 2017 roku, również na Salonie Samochodowym we Frankfurcie, zaprezentowano koncepcyjną wersję C-HR Hy-Power. Za opracowanie tego projektu odpowiada studio ED2, europejska pracownia stylistyczna Toyoty mająca siedzibę pod Niceą. Od podstawowej wersji samochód odróżnia się przede wszystkim pomarańczowymi wstawkami w nadwoziu oraz we wnętrzu, a także dachem pokrytym kolorową folią. Auto skonstruowano również z myślą o zastosowaniu napędu hybrydowego o wyższych osiągach.

Serwis baterii hybrydowych HYBRID-HERO to miejsce, gdzie oferowana jest profesjonalna diagnostyka i regeneracja/naprawa baterii w toyocie alphard. Sprawdź naszą ofertę i ciesz się z jazdy!

WhatsApp
Messenger
Email
Phone
Messenger
WhatsApp
Phone
Email