Oferta

Nasza oferta jest rozbudowana i dopasowana do potrzeb naszych klientów. Naprawa akumulatorów i regeneracja baterii w autach hybrydowych to nasz główny konik, jednak w swojej ofercie posiadamy także:

  •  Pełna regeneracja baterii
  •  Sprzedaż baterii po procesie regeneracji
  •  Wymiana uszkodzonych elementów baterii
  •  Balansowanie napięciowe
  •  Możliwość montażu w Krakowie oraz całej Polsce
  •  Możliwość podmiany baterii „od ręki”
  •  Serwis wysyłkowy
  •  Komputerowa diagnostyka & kasowanie błędów

Hybrid Hero – jako jedna z przodujących firm na rynku, stawiająca na nowoczesne technologie w motoryzacji, pragnie aktywnie uczestniczyć w rozwoju w tym kierunku. Właśnie dlatego w wielu swoim serwisie oferuje diagnozę i naprawę pojazdów elektrycznych i hybrydowych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak z dnia na dzień zmienia się technologia i rosną wymagania konsumentów. Auta hybrydowe i elektryczne już wnet nie będą stanowiły wyjątków od reguły, lecz pochłonął rynek samochodowy w zupełności. Ludzie bardziej świadomi swojego wyboru, żądni komfortu, wygody i ekologicznej jazdy, sami będą wybierać pojazdy hybrydowe.

Aby nadążyć za tym trendem, staramy się na bieżąco poszerzać naszą ofertę o nowo powstające problemy, jakie pojawiają się przy danych modelach hybryd, zachowując przy tym pełen profesjonalizm i optymalne ceny dla naszych klientów. Nasz zespół codziennie dba o to, aby każdy z nich wyjechał z naszego salonu w pełni zadowolony i z dodatkową dawką wiedzy, jak dbać o swoje auto hybrydowe.

Myśląc nad zakupem auta hybrydowego lub elektrycznego, wielu kierowców analizuje nie tylko koszty zakupu i eksploatacji, ale też ewentualność naprawy usterek zakupionego auta z tak nowoczesnymi technologiami. Nasz warsztat posiada odpowiednie zaplecze do przeprowadzenia diagnostyki i napraw, a co ważniejsze, zatrudnieni są u nas odpowiednio wykwalifikowani pracownicy. Autoryzowany warsztat oferuje przeprowadzenie także regularnych przeglądów. Naszym celem jest zagwarantowanie jak najlepszej dostępności usług naszych w Krakowie, ale także poza nim. Obsługujemy mobilne cały obszar Polski południowej – zarówno w niewielkich miejscowościach, jak i dużych miastach. Oczywiście do swojej siedziby zapraszamy klientów z całego kraju.

pl_PLPolski