„Hybrydowi bohaterzy” wśród nas

Hybrid Hero jako wiodąca firma zajmująca się serwisem akumulatorów hybrydowych promuje ekologiczne rozwiązania i firmy wybierające auta hybrydowe. Dzięki akcji „Hybrydowi Bohaterzy” chcemy przedstawiać profile biznesów, gdzie zgodnie z hasłem „Stop Smog Go Hybrid” pojawiła się flota firmowa, którą tworzą auta hybrydowe Toyoty, Lexusa i innych marek.
Hybrydowi bohaterzy” — flota firmowa i hybrydy toyoty, lexusa

„Hybrydowi bohaterzy” — flota firmowa i hybrydy toyoty, lexusa

Pomagamy klientom indywidualnym i firmom w zapewnieniu, że ich samochody hybrydowe zawsze dają z siebie wszystko dla przyjemności z jazdy. Jesteśmy oddani zapewnieniu najwyższego poziomu obsługi klienta poprzez dostarczanie spersonalizowanych doświadczeń z wyjątkową dbałością o szczegóły.

Jako serwis hybryd dbamy o to, by komunikat „check hybrid system” nie zakłócał wrażeń z jazdy klientom indywidualnym oraz firmom, posiadającym samochody hybrydowe marki Toyota, Lexus, Citroen i Peugeot.

Serwis flotowy – hybrydy toyota, lexus i in.

Z naszym zespołem ekspertów, możemy zdiagnozować wszelkie problemy z komunikatem systemu hybrydowego i dać Ci spokój, zapewniając niezawodne i opłacalne rozwiązania. Jesteśmy w stanie dbać na bieżąco o akumulatory hybrydowe (toyota, lexus i in.), co obniża całkowite koszty eksploatacji hybrydy HEV.

Dla wielu firm, posiadających choćby jeden samochód hybrydowy lub więcej stanowimy zewnętrzny serwis flotowy. Nasz serwis dla flot ma na swoim koncie najróżniejsze hybrydy. Z zamówień, gdzie odbyła się diagnostyka komputerowa i regeneracja baterii hybrydowych, możemy np. wymienić:

  • hybrydowy auris (komenda miejska policji),
  • hybrydowa toyota yaris (straż miejska),
  • toyota prius, toyota corolla w hybrydzie (korporacje taksówkarskie),
  • lexus ct 200h (wypożyczalnia samochodów, flota firmowa w spółce).

Nasz zespół ekspertów sprawdzi stan naładowania Twojego akumulatora hybrydowego i upewni się, że pracuje on na optymalnym poziomie. Możemy również przeprowadzić diagnostykę komputerową wszystkich samochodów hybrydowych toyota, lexus.

„Hybrydowi bohaterzy”: Wy dla nas, my dla Was

Toyota Prius w hybrydzie była pierwszym produkowanym seryjnie autem z akumulatorem HEV. Na polski rynek trafiła w 2004 roku i od tamtej pory zdobyła uznanie wielu.

Choć często w podziękowaniu za nasze usługi regeneracji hybrydy jesteśmy często nazywani przez klientów bohaterami, dla nas hybrydowi bohaterzy to Wy — posiadacze aut hybrydowych.

„Hybrydowi bohaterzy”: jak się mają Twoje hybrydy HEV?

Hybrydowa toyota czy lexus w hybrydzie. Auto do jazdy miejskiej lub wykorzystywane przez handlowców terenowych?

W wielu polskich miastach coraz częściej można spotkać hybrydy w bardzo nietypowych barwach, oklejone folią matową itd. Cieszy nas jako serwis, że hybrydy stają się elementem miejskiego krajobrazu, a szczególnie zasilają floty firmowe. Hybrydy zużywają mniej paliwa, generują niższy poziom emisji i stanowią atrakcyjną opcję dla krótszych przebiegów lub jazdy w mieście. A zatem powodują niższe koszty prowadzenia biznesu, ale też przyczyniają się do poprawy ekologii w naszym kraju.

Przejdźmy do rzeczy — pochwal się swoją flotą! Obserwuj nas w serwisach społecznościowych i oznaczaj wpisy hashtagiem #HybrydowiBohaterzy. Najciekawsze zdjęcia będą publikowane na stronie internetowej i w social mediach serwisu Hybrid Hero.

Serwis Hybrid Hero jest po to, aby pomóc Ci w pełni wykorzystać możliwości Twojego samochodu hybrydowego. Oferujemy diagnostykę komputerową, regenerację akumulatorów oraz sprawdzanie komunikatów systemu hybrydowego dla hybryd toyota, lexus, citroen, peugeot.

WhatsApp
Messenger
Email
Phone
Messenger
WhatsApp
Phone
Email